%0.95 Kredi İNCETAŞ ELEGANCE 1 Sit. Taksitli Ultra Lüx 2+1 Bahçe Katı

Fotoğraflar yükleniyor

850.000
İlan No 145
İlan Tarihi 21 Nisan 2021
000
Metrekare Fiyatı
Oda Sayısı 2+1
Bina yaşı 0
Kat sayısı 7
Bulunduğu kat Bahçe Katı
Banyo sayısı 1
Balkon sayısı 1
Isıtma Klima
Eşyalı Hayır
Kullanım durumu Boş
Site içi Evet
Aidat Var
Krediye uygun Evet
Kimden İnşaat Firmasından
Takas Evet

İncetaş İnşaat Göksu Mahallesinde Taksitli Ultra Lüks Residance Daireler

2+1 ELEGANCE 1 SİTESİNDE  BAHÇE KATI RESİDANCE DAİRE

Henüz proje aşamasındadır 30,12,2021 de  teslim edilecektir

DAİRELER VE TÜM ORTAK ALANLARIN TEKNİK ŞARTNAMESİ 

27275 ada, 1 ve 3 parsellerde yapılacak 56 Daire’nin imar ve yasalara uygun, aşağıda belirtilen şartlarda ve teknik özelliklerde yapılacak olan inşaat işidir.

 DAİRE İÇİ TEKNİK DETAY

ÇELİK KAPI-daireye giriş kapısı formet, kale, sur, falez, deerre, markalardan veya bunların kalitesindeki muadili markalardan seçimi yapılacaktır. Giriş kapıları 1. Sınıf malzemeden çelik kapı olacaktır. Kilit sistemi kale marka veya muadili bir marka seçimi olacaktır. Normal ve emniyet kilitli dürbün olacaktır.

 ANTRE VE HOL

 Antre tavanına alçıpan asma tavan yapılacak. Yerlere suni granit veya granit seramik döşenecektir. Duvarlar su bazlı plastik boya ve duvar kâğıdı ile kaplanacak. Antrede portmanto(vestiyer) alanı ayrılacaktır. Dairelerin antresinde mimarisine uygun 1 adet portmanto (vestiyer) yapılacak. Antre zeminden 20 cm yükseklikte LED aydınlatma olacaktır.

SALON

Salon tavanına spot bandı yapılacak, avize kablolama tesisatı çekilecek.  Amfili (dimer) ses (müzik) sistemi çalışır vaziyette teslim edilecek. Yerler 1. Sınıf laminant parke yapılacak. Kenarlar da uygun renk süpürgelik uygulanacaktır. Duvarlar su bazlı plastik boya ile duvar kâğıdı uygulaması yapılacaktır.

EBEVEYN YATAK ODASI 

Ebeveyn yatak odası, tavanda, gergi tavan (barisor) veya farklı tavan çalışması yapılacak, salondaki amfiye bağlı       (dimer) ses (müzik) sistemi, yerler 1. Sınıf laminant parke olacaktır. Kenarlarda uygun renk süpürgelik yapılacak. Duvarlar su bazlı plastik boya ile duvar kâğıdı uygulaması yapılacak.

ÇOCUK ODASI

Yerler 1. Sınıf laminant parke olacak. Kenarlarda uygun renk süpürgelik olacaktır. Duvarlar su bazlı plastik boya ile yapılacak. Cam önlerine perdefon yapılacak.

BALKON

Balkon mermerlerinin üzerine 3 boyutlu cephe resimlerinde görüldüğü gibi camlı alüminyum küpeşte uygulaması yapılacaktır. Yerler suni granit,  porselen seramik, granit seramik veya seramik olacaktır. Süpürgelik aynı renk ve malzemeden olacaktır. Balkon duvarları dış cephe ile uyumlu renkte silikon esaslı dış cephe boyası olacaktır. Balkon tavanları 1.sınıf tavan boyası ile yapılacaktır. 

 MUTFAK

Yerler suni granit,  granit seramik olacaktır. Süpürgelik aynı renk ve malzemeden veya ahşap süpürgelik olacaktır. Duvarlar dolap ve tezgâh arası hariç su bazlı plastik boya uygulaması olacaktır. Tezgâhta granit kullanılacak, tezgâh arası seramik, high gloss, membran veya cam uygulaması olacak. Mutfak dolapları mdflam gövde üzerine, high gloss, laminant veya mebran kapaklı olacak. Alt dolapta uygun yerlere bulaşık, fırın ve buzdolabı boşlukları bırakılacak, yine mutfakta, silverline teka, ıcf markalarından veya muadili markalarından oluşacak üçlü ankastre seti(ocak fırın davlumbaz ) takılacaktır. Yine uygun yerlere çekmece yapılacaktır. Tezgâh üstünde damlalıklı çelik evye takılacak. Bataryalar ECA, VİTRA, CERAVİT veya muadili olacak.

BANYO

Banyo tavanlarına pvs, yeşil alçıpan, asma tavan uygulaması yapılacaktır. Yerler suni granit, granit seramik veya seramik döşenecektir. Duvarlara 1.sınıf seramik veya granit seramik yapılacaktır. Kullanılacak seramik markaları Graniser Vitra, Kütahya, Yurtbay, Çanakkale veya muadili markalar kullanılacaktır. Banyoda Hilton tipi mdf gövde üzeri akrilik high gloss, laminat, lake, mat lake veya mebran kaplamalı alt ve üst Hilton dolap yapılacak, klozet gömme rezervuar olacaktır, klozet takılacak.  Krom kabinli uygun ölçüde camlı duşa kabin olacaktır. Armatürler (bataryalar) ECA, VİTRA CREAVİT veya muadili markalardan olacaktır.

KLİMA ALT YAPI TES. JENERATÖR, ELEKTİRİK TESİSATI, SES MÜZİK SİSTEMİ

Salon, ebeveyn yatak odası, mutfak ,(dimer)ses ayarlı salondaki amfiye bağlı müzik sistemi çalışır vaziyette getirilip teslim edilecektir. Ses sistemi hoparlörleri asma tavan veya spot bandı içine montaj edilecektir.Dairedeki tüm anahtar ve prizler vi-ko, sigortalar Siemens, marka olacaktır. Salonda ve odalarda yeterli sayıda topraklı priz, aydınlatma anahtarı komütatörler, TV ve telefon prizi konulacaktır. Salon odalar ve mutfakta TV tesisatı ile topraklı prizlere ilave olarak tezgâh üstünde ve altında muhtelif topraklı prizler olacaktır. Çamaşır makinesi odası, çamaşır makinası için ve Hilton lavabo için birer adet topraklı priz konulacaktır. Sitenin tüm ortak alanları peyzaj, havuz, asansör vb. ile Her daireye (birebir tam beslemeli jeneratör) sistemi kurulacaktır, bütün odalara klima alt yapı elektrik tesisatı çekilecek. Bütün dairelere elektrik kaçağına karşı ve olası elektrik çarpmalarına karşı kaçak akım rölevesi konulacaktır.

DOĞRAMALAR

Tüm pencereler, balkon kapıları ve havalandırma pencereleri Fıratpen,  Winsa, Erpen, Gedizpen veya muadili markalardan 7000 serisi 1.sınıf PVC ısıcamlı olacak. PVC kanatları çift açılım olacak. Bütün pencere ve balkon kapılara monoblok panjurlu olacak. Pencere altlarına mermer denizlik konulacaktır.

İÇ ODA KAPILAR

Salon kapıları alan uygun ise çift kanatlı olacak. Salon kapıları camlı olacak, İç mekân kapıları lake ipekmatı, panel kapılardan yapılacaktır. Kapı kolları rozetli, dekoratif olacaktır.

BOYA

Tüm iç mekânlarda saten alçı üzerine su bazlı plastik boya uygulaması yapılacaktır. Kullanılacak tüm dış cephe boyaları Marshall, çbs filli, kubo, polisan marka veya muadili markalardan seçilecektir. Orta desen texture olacak.

TELEFON VE ANTEN TESİSATI

Her daire için harici telefon tesisatı çekilecek. Dairelerin TV sistemi karasal anten ve digitürk anten sistemi olacak, TV sistemi dairelerin salon yatak odası, çocuk odaları ile mutfağında çalışır vaziyete getirilecek şekilde alt yapısı bitirilecektir.

ÇATI

Çatı katı üzerine OSB kaplanarak arduazlı veya shingle membran izolasyon malzemesi uygulanacaktır.

İŞÇİLİK

Sözleşme konusu işlerdeki (inşaattaki) yapılacak olan bütün uygulama ve imalatlar velhasıl tüm işçilikler 1. Sınıf işçilikle yapılacaktır. Ayıplı ve hatalı imalat tespit edilip düzeltilecektir.

ORTAK ALANLAR ve TSE ŞARTI

Site girişinde güvenlik kontrol kulübesi yapılacak otopark girişine bariyer yapılacak.

Çocuk oyun alanı

Kameriye

Yürüyüş yolları

Bisiklet park yerleri

Oturma bankları

Merdiven kovasına Doğalgaz ana kolon tesisatı döşenecektir

Her dairenin güneş enerji sistemi(gün ısı sistem) yapılacaktır, çalışır vaziyette teslim edilecektir.

Bütün bloklar asansörlü olacak

Tüm dairelerin ve ortak alanların ihtiyacını karşılayacak şekilde jeneratör.

Peyzaj alanlarını çimlendirme ağaçlandırma.

Sitenin tüm duvarlarını görebilecek şekilde kamera sistemi yapılacak

Kamera görüntüleri güvenlik kontrol kulübesine aktarılacak.

Güvenlik ile dairler arası görüşmeyi sağlayan sesli intercom sistemi yapılacak.

 

1-İnşaatta kullanılacak bütün malzemeler TSE standartlarında olacaktır.

2-bina girişi zemini ile kat holleri suni granit veya granit olacak.  Merdiven basamakları granit veya mermer uygulanacaktır.

3-elektirik sayaçları müteahhit firma tarafından takılacak elektrik, su ve doğalgaz sayaç ve abone ücretlerinin tamamı ile tapu masrafları kat malikleri daire sahiplerine aittir.

4-daire içi kapılar panel kapı veya ipek mat, lake, olacaktır. Vestiyer (portmantolar ) ile renk uyumu sağlanacaktır.

5-elektrik, telefon, TV, bina için uydu ve digitürk antenleri konulacaktır.

Not: Bu İlandaki Daire  m2'si İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin. İlanın Sayfasındaki 000 m2 Sadece Temsili Olarak Girilmiştir. Söz Konusu Detaylar İçin (m2 ve Cepheler) İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz

!!-HAKKIMIZDA-!!

 

İNCETAŞ İNŞAAT LTD ŞTİ

İncetaş İnşaat Ltd Şti. başta özel ardından tüzel kişiliğiyle 1980’li yıllarda ülkemizdeki inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladı. İnşaat sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte sektör içerisinde bir çok özellikli, çağdaş kent anlayışına sahip, modern, lüks projeyi hayata geçirmiştir.Köklü, dayanıklı ve yenilikçi anlayışıyla, kaliteli üretim mantığıyla hareket eden, ciddiyetiyle kurumsal şirket olma yolunda hızla ilerleyen İNCETAŞ İNŞAAT LTD ŞTİ, Türkiye’nin gözde şehirleri İstanbul ve Antalya’da sıra dışı ve çağdaş projelere imza atmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

İncetaş İnşaat, üstlendiği her projede en iyi performansı göstererek müşteri memnuniyetini sağlamaya, ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmaya önem vermektedir. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğinin verdiği verimlilik ile tüm teknolojik imkanları kullanarak, kararlı ve istikrarlı yapısıyla, yasal mevzuatlara, kurallara, gerekliliklere uygun, sağlam, güvenli ve modern yapılar geliştirmektedir.Yenilikçi işletim ve yönetim yaklaşımları perspektifinde sunduğu hizmet kalitesini, uzun soluklu çıktığı hedef yolunda devamlı değerlendirip iyileştirmeye çalışmaktadır. Hedefler doğrultusunda karşılaşılan zorluk ve problemlere karşın temkinli büyüyerek, sürekli değişen ve gelişen iş hayatında geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

İncetaş İnşaat, çevreyi, doğayı, yeşili koruyan, iş sağlığı ve güvenliği bilincinden ödün vermeyen, kalite yönetim sistemi ile iş ve ticaret merkezleri, kamu ve kültür binaları, kompleks yapılar, konut projeleri, oteller ve alışveriş merkezleri, sağlık ve eğitim binaları, prefabrik ve çelik yapılar inşa etmektedir.Anahtar teslim iş yapabilme becerisi, konusunda uzman çalışanları, profesyonel yönetici kadrosu ile zamanında teslim ederek gerçekleştirdiği projeler gurur kaynağıdır

TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
279 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.