| İlan No | 237 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 4 Haziran 2025 |
| İşlemci | Intel Pentium B9XX |
| RAM | 4 GB |
| Sabit Disk | 500 GB |
| Ekran Kartı | 1 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Garanti | Yok |
| Durum | İkinci El |
| İş | 554 884 28 27 |
|---|
Çok temiz durumda asus laptop. Kozmetik olarak görüldüğü gibi oldukça temizdir, işletim sistemi yeniden yüklenmiştir.
Bu ilan https://www.ilanlarr.com adresinde yer almaktadır.