Hakkımızda

"2018 yılında Türkiye’nin en iyi ilan platformu olmak için yola çıktık..."

Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan ilanlarr.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren ilanlarr.com, Merkezi İstanbul'da bulunan 1 adet veri kontrol ve işleme alanı, 5’den fazla sunucu ve 3.52 gb/s veri aktarım hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş ve güvenlikli altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen ilanlarr.com, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada da bilinirligini arttırmış durumda.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilanlarr.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.