| İlan No | 181 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 19 Mart 2024 |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Kasa | Dikey (Tower) |
| RAM | 8 GB |
| Ssd Disk | 256 GB |
| Sabit Disk | 1 TB |
| İşlemci | Intel Core i5 (7.Nesil) |
| Durum | İkinci El |
Kasa ve ekran acer markalı ürünlerdir. İşletim sistemi sıfırdan kurulmuştur ve gerekli tüm bakımları yapılmıştır.
Kayıt tarihi:
25 Temmuz 2021, 20:22
Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018
Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle