| İlan No | 202 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 24 Mayıs 2024 |
| Ekran Boyutu | Ekransız |
| Ekran Kartı | 6 GB |
| Kasa | Dikey (Tower) |
| RAM | 8 GB |
| Ssd Disk | 240 GB |
| Sabit Disk | 1 TB |
| İşlemci | Intel Core i7 (7.Nesil) |
| Durum | İkinci El |
Orjinal Zalman masaüstü bilgisayar serisi olarak 800W Psu, Asus ROG STRIX Z270F GAMING Anakart Intel LGA-1151 ATX Aura Sync RGB LED, DDR4 8 GB RAM bellek, Asus TUF serisi 1660 6 GB Ekran kartı, İntel i7-7K ve 240 GB SSD Hardisk+1TB depolama diski mevcuttur. İşletim sistemi sıfırdan kurulmuş ve kullanıma hazır durumdadır.
Kayıt tarihi:
25 Temmuz 2021, 20:22
Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018
Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle