| İlan No | 174 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 11 Ağustos 2022 |
| İşlemci | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Sabit Disk | 256 GB |
| Ekran Kartı | 1 GB |
| Ekran Boyutu | 13" |
| Garanti | Yok |
| Durum | İkinci El |
IPS teknolojisine sahip 13.3 inç (diyagonal) LED aydınlatmalı ekran modelidir. İşletim sistemi sıfırdan kurulmuştur ve tüm güncellemeleri tamamlanmıştır. Temiz durumdadır herhangi bir sorunu yoktur..