| İlan No | 156 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 31 Ekim 2021 |
| İşlemci | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Sabit Disk | 128 GB |
| Ekran Kartı | 1 GB |
| Ekran Boyutu | 13" |
| Garanti | Yok |
| Durum | İkinci El |
Macbook Air A1369 Modeli İntel i5 işlemci - 8 Gb Ram bellek.
Herhangi bir sorun yoktur, temiz durumdadır. İşletim sistemi kurulumu yapılmıştır ve kullanıma hazır durumdadır.
Kayıt tarihi:
25 Temmuz 2021, 20:22
Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018
Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle