| İlan No | 238 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 4 Haziran 2025 |
| İşlemci | Intel Core i5 (2.Nesil) |
| RAM | 8 GB |
| Sabit Disk | 120 GB |
| Ekran Kartı | 1 GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Garanti | Yok |
| Durum | İkinci El |
Kayıt tarihi:
25 Temmuz 2021, 20:22
Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018
Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle