| İlan No | 257 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 15 Ekim 2025 |
| İşlemci | Intel Core i7 (6.Nesil) |
| RAM | 8 GB |
| Sabit Disk | 256 GB |
| Ekran Kartı | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Garanti | Yok |
| Durum | İkinci El |
Kayıt tarihi:
25 Temmuz 2021, 20:22
Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018
Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle