| İlan No | 237 |
|---|---|
| İlan Tarihi | 4 Haziran 2025 |
| İşlemci | Intel Pentium B9XX |
| RAM | 4 GB |
| Sabit Disk | 500 GB |
| Ekran Kartı | 1 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Garanti | Yok |
| Durum | İkinci El |
Çok temiz durumda asus laptop. Kozmetik olarak görüldüğü gibi oldukça temizdir, işletim sistemi yeniden yüklenmiştir.
Kayıt tarihi:
25 Temmuz 2021, 20:22
Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018
Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle